Usługi salonu fryzjerskiego dla psów Bestdog.pl

Miniaturka Kąpanie i pielęgnacja sierści

KĄPIEL I PIELĘGNACJA

Kąpiel zawsze przeprowadzana jest dwuetapowo. Pierwsza jest dogłębnie myjąca, druga to funkcyjna. Kąpiele zawsze dobrane są indywidualnie do każdego pieska. Zabieg zawiera również czyszczenie uszu oraz obcinanie pazurków.

Czytaj więcej
Strzyżenie psów w Bestdog.pl

STRZYŻENIE PSÓW

Fryzura pieska zawsze ustalana jest z właścicielem według jego upodobań. Strzyżemy zarówno przy użyciu maszynki elektrycznej, jak również nożyczek. W cenę zabiegu oprócz strzyżenia wliczona jest kąpiel psiaka, czyszczenie uszu oraz obcinanie pazurków.

Czytaj więcej
Rozczesywanie sierści w Bestdog.pl miniatura

ROZCZESYWANIE SIERŚCI

Zabieg rozczesywania sierści połączony jest z kąpielą oraz suszeniem. Polega na dokładnym rozczesaniu skołtunionego włosa przy użyciu specjalnych odżywek, masek oraz profesjonalnych szczotek. Dodatkowo czyszczone są uszy oraz obcinane pazury.

Czytaj więcej
Trymowanie sierści Mini

TRYMOWANIE

Ręczne usuwanie martwych włosów dedykowane dla psów szorstkowłosych oraz spanieli. Zabieg zawiera obcinanie pazurów, a także czyszczenie uszu. Po trymowaniu piesek jest kąpany przy zastosowaniu odpowiednich dla jego szaty kosmetyków.

Czytaj więcej
Czyszczenie oczu psom Mini

PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU

Dokładne oczyszczenie okolic oczu z tzw. śpiochów oraz innych zabrudzeń. Przycinanie włosów, które mogą drażnić gałkę oczną pieskowi. Udzielamy również porad w związku z brunatnymi zaciekami pod oczami.

Czytaj więcej
Czyszczenie uszu u psów

CZYSZCZENIE USZU

Zabieg konieczny u ras psów, u których kanał słuchowy zarasta włosami. Polega na usuwaniu włosów i czyszczeniu zewnętrznej części małżowiny. U pozostałych ras czyszczenie według indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej
Przycinanie pazurków psom

OBCINANIE PAZURÓW

Skracanie psich pazurów do bezpiecznej długości, by nie dopuścić do wydłużania się rdzenia.

Czytaj więcej
Adaptacja szczeniaka w salonie groomerskim

WIZYTA ADAPTACYJNA

Dedykowana dla szczeniaków przed ukończeniem piątego miesiąca życia. Psiak musi być minimum 7 dni od ostatnich szczepień ochronnych. Zabiegi dobierane są do indywidualnych potrzeb i możliwości szczenięcia.

Czytaj więcej
Czyszczenie zębów w salonie Bestdog.pl

PIELĘGNACJA ZĘBÓW

Usuwanie osadu nazębnego przy pomocy szczoteczki ultradźwiękowej. Zabieg wykonywany jest bez narkozy. Do przeprowadzenia zabiegu konieczne jest, aby pies miał zdrowe zęby i dziąsła.

Czytaj więcej
Porady pielęgnacyjne dla psów

PORADY PIELĘGNACYJNE

Zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji psów oraz szczotek i grzebieni do czesania czworonogów. Istnieje również możliwość umówienia się na wizytę z psem, by nauczyć się właściwej pielęgnacji swojego pupila.

Czytaj więcej
Zabiegi Premium dla psów

ZABIEGI PREMIUM SPA

Dodatkowe zabiegi polegające na kąpieli tlenowo - ozonowej. Mają na celu dogłębnie oczyścić sierść i skórę psiaka, dotlenić ją oraz usunąć z niej bakterie. Działają bardzo odprężająco i uspakajająco.

Czytaj więcej