Regulamin salonu fryzjerskiego dla psów Bestdog.pl

1. Przed wizytą w salonie pies powinien być wyprowadzony na spacer w celu załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych i nie powinien być świeżo po posiłku.

2. Klient jest zobowiązany przyprowadzić psa na wizytę do salonu bestdog.pl na wcześniej ustaloną godzinę. Wszelkie odstępstwa powinny być ustalone telefonicznie lub osobiście. W przypadku spóźnienia powyżej 15 minut wizyta może zostać odwołana.

3. Bezpłatna zmiana terminu lub anulowanie wizyty powinno nastąpić najpóźniej 24 godziny przed wizytą. Brak informacji ze strony klienta wiąże się z opłatą 50% ceny usługi.

Regulamin salonu piękności la psów Bestdog.pl

4. Każdy pies powinien posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie i książeczkę zdrowia. W przeciwnym przypadku wizyta zostanie anulowana.

5. Klient zobowiązany jest do zgłoszenia wszelkich informacji dotyczących stanu zdrowia psa (choroby serca, padaczki, alergie, problemy ze stawami, podrażnienia) oraz niewyjętych szwach, czy klamrach. Salon nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu zwierzęcia, którego właściciel nie poinformował groomera o stanie zdrowia psa lub zataił chorobę.

6. W przypadku psów chorych i starszych usługa wykonywana jest na odpowiedzialność właściciela zwierzęcia. Klient oświadcza, że ma świadomość, że zdrowie psa może ulec pogorszeniu i nie będzie obarczać winą za to groomera i salonu bestdog.pl.

7. Wykryte insekty są zwalczane obligatoryjnie bez konsultacji z właścicielem zwierzęcia. Koszt odpchlenia wynosi 30-50 zł w zależności od wielkości stopnia zapchlenia psa. Usuwa-nie kleszczy to koszt 2zł za sztukę.

8. W przypadku, gdy suczka dostanie cieczki prosimy o niezwłoczne poinformowanie groomera. Może to skutkować ustaleniem innej godziny, gdyż psy mogą przesadnie reagować na jej zapach. W przypadku braku informacji doliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 40 zł.

9. Salon ma prawo odmówić wykonania usługi, gdy pies przejawia zachowania agresywne. Niepoinformowanie o możliwym agresywnym zachowaniu psa skutkuje naliczeniem kwoty 100% za wizytę.

10. W salonie bestdog.pl nie stosujemy żadnych środków farmakologicznych ani przemocy wobec zwierząt. Czas trwania wizyty może się wydłużyć w zależności od współpracy zwierzęcia z groomerem. Salon zastrzega sobie prawo do odmówienia wizyty, jeśli przed wizytą w salonie podano psu jakiekolwiek środki farmakologiczne.

11. Ze względów bezpieczeństwa psa i groomera zabiegi pielęgnacyjne odbywają się bez obecności właściciela. Klient może poczekać na swojego psa w poczekalni. Prosimy jednak o zachowanie bezwzględnej ciszy i nie przeszkadzanie w pracy. W innym przypadku właściciel zwierzęcia może zostać wyprowadzony z salonu.

12. W salonie pracujemy sprzętem najlepszej jakości zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

13. Salon bestdog.pl świadczy usługi z zakresu profesjonalnej pielęgnacji: kąpiel, strzyżenie, trymowanie, czyszczenie uszy, obcinanie pazurów. Nie wykonujemy usług bez kąpieli zwięrzęcia.

14. W przypadku mocno skołtunionego psa doliczane jest 15 zł za każde 15 minut rozczesywania psa. Ściąganie filcu to dopłata 20-50% w zależności od stanu sierści i zaniedbania.

15. Reklamacje dotyczące fryzury psa rozpatrujemy w ciągu 24 godzin od wyjścia z salonu. Po upływie tego czasu zmiana fryzury traktowana jest jak normalna wizyta.

16. Zdjęcia i filmy wykonane w trakcie wizyty mogą zostać wykorzystane do celów promocyjnych salonu bestdog.pl.

17. Klient oświadcza, że zapoznał się z aktualnym cennikiem i nie będzie negocjował ceny za usługę.