Bestdog.pl – salon dla psów stworzony z miłości do zwierząt

Witam wszystkich w salonie piękności dla psów bestdog.pl. Mam na imię Kasia i prywatnie jestem żoną i mamą dwóch chłopców. Od dziecka byłam tzw. psiarą i będąc małą dziewczynką mama poważnie obawiała się, że w końcu jakiś pies mnie ugryzie, gdyż każdego chciałam pogłaskać! Psy towarzyszyły mi przez całe życie i myślę, że tak będzie do końca. Nie wyobrażam sobie życia bez nich! Do naszej rodziny należą dwie cudowne sznaucerki miniaturowe Freya i Zoya. To one zaszczepiły we mnie chęć połączenia pasji i przyjemności z pracą. Tak właśnie narodził się pomysł stworzenia salonu bestdog.pl, czyli miejsca, gdzie każdy pies będzie mógł skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych. Miejsca, gdzie poczuje się jak w prawdziwym spa, w którym poświęci się mu 100% uwagi i zaangażowania.

Katarzyna Lal - groomer w Bestdog.pl

Dlaczego warto mi zaufać?

//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Dlaczego_My_1.jpg

Ukończyłam profesjonalny kurs groomerski prowadzony przez Judytę Latos Mistrza w zawodzie fryzjer zwierząt – groomer oraz Master Groomer Pure Breeds, która ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć na międzynarodowych konkursach oraz prowadzi liczne szkolenia dla groomerów.

W salonie bestdog.pl zawsze stawiam dobro psa na pierwszym miejscu. Jego bezpieczeństwo, komfort psychiczny są dla mnie najważniejsze. Dlatego korzystam z najwyższej jakości kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji zwierząt. Oferuję pomoc w indywidualnym doborze szamponów i odżywek dla każdego psiaka. Chętnie udzielam porad związanych z odpowiednią kąpielą i czesaniem naszych czworonożnych klientów.

Wnętrze Salonu Piękności dla Psów Bestdog.pl

//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Bestdog_zaklad_Wnetrze1.jpg
//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Bestdog_zaklad_Wnetrze2.jpg
//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Bestdog_zaklad_Wnetrze3.jpg
//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Bestdog_zaklad_Wnetrze4.jpg
//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Bestdog_zaklad_Wnetrze5.jpg
//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Bestdog_zaklad_Wnetrze6.jpg
//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Bestdog_zaklad_Wnetrze7.jpg
//www.bestdog.pl/wp-content/uploads/2022/10/Bestdog_zaklad_Wnetrze8.jpg